Holowanie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującą może okazać się sytuacja, w której samochód nagle odmawia posłuszeństwa. Może być to spowodowane niefortunnym zdarzeniem drogowym, jak drobna stłuczka bądź poważniejszy wypadek czy nawet usterka w samochodzie. W każdej z takich sytuacji konieczna jest pomoc drogowa.

Zimonauto.pl to profesjonalna pomoc drogowa i holowanie bez względu na panujące warunki, porę dnia i nocy. Nasza laweta do transportu aut osobowych jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Prowadzimy autoholowanie na terenie kraju i za granicą. Nasze atuty to bezpieczeństwo, solidność i terminowość. Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem do pomocy drogowej, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo holowanego auta oraz konkurencyjne stawki. Oferujemy także parking. Zachęcamy do kontaktu.

Doskonale znamy rynek Europy Zachodniej, ponieważ od dawna współpracujemy z wieloma zaufanymi firmami z tego obszaru. Dzięki temu chętnie podejmujemy się zleceń, takich jak sprowadzenie samochodu zza granicy czy dowóz pojazdu na przykład na imprezę poświęconą samochodom zabytkowym. Służymy też radą w kwestiach związanych z tą dziedziną.

Jeśli potrzebują Państwo transportu czy autoholowania swojego pojazdu, wystarczy się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 606422538. Jest on do dyspozycji naszych klientów całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Samochody uszkodzone odwozimy pod wskazany adres bądź do warsztatu wybranego przez klienta lub poleconego przez nas.